Jatagan s pochvou, Turecko, 19. stol.
čepel zdobena inkrustovaným stříbrným drátkem ornamenty a arabskými nápisy (místy vypadáno), rukojeť zdobena stříbrnými ornamenty, 970/1000 (atest puncovního úřadu) a korály, pochva po celé ploše zdobena ornamenty, dolní zakončení v podobě rybí hlavy, horní kování zdobeno ornamenty a korály, délka 71 cm, s pochvou 76 cm (Do)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Poststück - Partie Poststücke meist D. Nachkriegsbes. mit Reko,
- Peridot Collier
- Breitling Super Ocean - Chronograph
- Memoryring mit Brillanten zus. ca. 1 ct